Naprawy powypadkowe

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych wszystkich marek samochodów osobowych.

Posiadamy doskonale wyszkolony personel który stale podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Zapewniając poszerzenie wiedzy i doświadczenia naszym pracownikom gwarantujemy najlepsze standardy i fachowość naprawy państwa samochodu w naszym serwisie.

Zapewniamy krótkie terminy oraz wykonanie napraw zgodnie z technologią producenta i wymogami firm ubezpieczeniowych.

Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach. Nasz serwis blacharski do napraw nadwozi wykorzystuję ramę naprawczą wraz z systemem pomiarowym firmy UNICAR. Posiadamy także nowoczesną lakiernię wyposażoną w dwie kabiny lakiernicze oraz własną mieszalnie lakierów pracując na technologiach firmy SIKKENS, LESONAL, GLASURIT.

Do doboru koloru wykorzystujemy komputerowy system doboru koloru, spektrofotometr Magic 3 oraz własną bogatą bazę danych zawierającą dokumentację ze wszystkich natrysków próbnych wykonanych w naszym serwisie. Wszystko to zapewnia jeszcze większą dokładność i precyzję w doborze lakieru i co za tym idzie efekcie końcowym wykonanej usługi w naszym serwisie.

Rozliczenia za naprawę realizujemy zarówno w systemie gotówkowym jak i bezgotówkowym Na wszystkie usługi blacharsko lakiernicze oferujemy dwuletnią gwarancję

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Oferujemy kompleksową obsługę likwidacji szkód komunikacyjnych. Nasze doświadczenie i współpraca z wieloma firmami ubezpieczeniowymi ułatwi Państwu zgłoszenie szkody i załatwienie wszelkich formalności związanych z likwidacją szkody i naprawą auta. Wyszkolony personel posiadający doświadczenie  doradzi państwu najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie naprawy samochodu oraz przeprowadzi w Państwa imieniu likwidację szkody. Dzięki temu oszczędzicie Państwo swój czas wypełniając jedynie niezbędne dokumenty. My zaś na mocy upoważnienia będziemy mieli możliwość w państwa imieniu nadzoru nad przebiegiem likwidacji szkody.

W ramach likwidacji szkody pomagamy w:

  • zgłoszeniu szkody
  • wykonaniu oceny technicznej uszkodzonego pojazdu
  • weryfikacja wykonanych ocen technicznych przez ubezpieczycieli
  • wykonaniu kalkulacji naprawy uszkodzonego pojazdu
  • uzgadniamy sposób naprawy z klientem i towarzystwem ubezpieczeniowym
  • sporządzeniu dokumentacji fotograficznej uszkodzonego pojazdu i procesu naprawy
  • przygotowaniu kompletnej dokumentacji związanej rozliczeniem  kosztów naprawy i ustaleniem wysokości odszkodowania.
  • po naprawie pojazdu warsztat przedstawia towarzystwu ubezpieczeniowemu wymaganą dokumentację wraz  z fakturą za naprawę na podstawie której po weryfikacji jest wypłacane odszkodowanie na nasze konto bankowe.

Naprawa bezgotówkowa

W trosce o czas i wygodę naszych klientów, których koszty naprawy pokrywane są przez ubezpieczyciela proponujemy w naszym serwisie skorzystanie z naprawy w systemie bezgotówkowym. Oznacza to, iż na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa reprezentujemy Państwa interesy przed ubezpieczycielami. Nasze doświadczenie w tym zakresie pozwala na przeprowadzenie likwidacji i naprawę samochodu bez angażowania Państwa czasu na załatwianie formalności oraz środków np. na zakup części.

Rozliczenie naprawy w systemie bezgotówkowym w naszym serwisie jest możliwe ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Podstawowym wymogiem jest wypełnienie upoważnienia do naprawy przez właściciela lub właścicieli pojazdu. Druk upoważnienia znajduje się w zakładce „Pliki do pobrania”

 

Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykonywaniu rzetelnie naszych usług nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami ubezpieczeniowymi . Pomaga to nam sprawnej prowadzić likwidację szkód, wykonywać oględziny a także zapewnia szybszy i stały kontakt z ubezpieczycielem. Wszystko to ma wpływ na szybsza likwidację szkody a przez to szybsze wykonywanie napraw powypadkowych w naszym serwisie.

Współpracujemy miedzy innymi z ( PZU, Warta, AXA Ubezpieczenia, Aviva, Ergo Hestia, Uniqa, )

Myjnia

Po każdej naprawie blacharsko lakierniczej w naszym serwisie każdy samochód jest wydawany umyty i dokładnie wyczyszczony.

Dodatkowo w ofercie myjni posiadamy:

-mycie karoserii

-kompleksowe sprzątanie wnętrza

-mycie komory silnika

-czyszczenie felg aluminiowych

-polerowanie i woskowanie nadwozia

-usuwanie przykrych zapachów

-polerowanie lamp

-przygotowanie auta do sprzedaży